Kontakt

Sporrong Eesti OÜ

Tellimused ja klienditeenindus
E-R 08:30-16:30
GSM: +372 513 0537 GSM: +372 505 5435
info@sporrong.ee

Külastusaadress
Pikk 59 Kuressaare

Postiaadress
Pikk 59, 93815 Kuressaare

Registrikood
10372949

Kuidas meid leida
Google Maps kaart

Sporrong Eesti OÜ Pikk 59 Kuressaare
AB Sporrong Rootsi

AADRESS
Hemvärnsgatan 11
171 06 Solna

AS Sporrong Norra

AADRESS
Karihaugveien 8
1086 Oslo

 Kultakeskus Oy

AADRESS
PL 26
13101 Hämeenlinna
www.kultakeskus.fi

Sporrong Eesti OÜ

Juhatuse Liige (Hendrik Karlson)

Hendrik Karlson
GSM: +372 505 5435
hendrik.karlson@sporrong.ee

Factory Manager (Tarmo Rannak)

Tarmo Rannak
tarmo.rannak@sporrong.ee

Müügijuht (Mairi Saar)

Müügijuht
Mairi Saar
GSM: +372 513 0537
mairi.saar@sporrong.ee

Kvaliteedijuht (Tarvi Rohulaid)

Kvaliteedijuht
Tarvi Rohulaid
GSM: +372 585 57647
tarvi.rohulaid@sporrong.ee

Raamatupidaja (Riina Hansen)

Riina Hansen
riina.hansen@sporrong.ee

Müügiassistent (Pille Aavik)

Pille Aavik
GSM: +372 534 94350
pille.aavik@sporrong.ee

Sekretär-Administraator (Sirle Merisalu)

Sirle Merisalu
+372 453 1223
sirle.merisalu@sporrong.ee

Töödejuhataja (Urmas Vahter)

Urmas Vahter
+372 453 1523
urmas.vahter@sporrong.ee

Sisseostu- ja Logistikajuht (Raul Silem)

Raul Silem
+372 591 99788
raul.silem@sporrong.ee

Disain (Kairo Antsaar)

Kairo Antsaar
kairo.antsaar@sporrong.ee

Leedu müügiesindaja Lithuania (Miroslavas Kolenda)

Miroslavas Kolenda
GSM: +370 655 42 301
www.sporrong.lt
miroslavas@vsvbc.eu

Läti müügijuht Latvija (Dace Garjāne)

Dace Garjāne
+371 291 31501
www.sporrong.lv
dace.garjane@sporrong.ee