Kontakt

Sporrong Eesti OÜ

Tellimused ja klienditeenindus
E-R 08:30-16:30
GSM: +372 513 0537 GSM: +372 505 5435
info@sporrong.ee

Külastusaadress
Pikk 59 Kuressaare

Postiaadress
Pikk 59, 93815 Kuressaare

Registrikood
10372949

Kuidas meid leida
Google Maps kaart

Sporrong Eesti OÜ Pikk 59 Kuressaare
AB Sporrong Rootsi

AADRESS
Hemvärnsgatan 11
171 06 Solna

AS Sporrong Norra

AADRESS
Karihaugveien 8
1086 Oslo

Sporrong OY Soome

AADRESS
Trollbergintie 12
106 00 Tammisaari

Sporrong Eesti OÜ

Dr. Jaan M. Uustalu

Jaan M. Uustalu
GSM: +372 56612255
jaan.uustalu@sporrong.ee

Juhatuse Liige (Hendrik Karlson)

Hendrik Karlson
GSM: +372 505 5435
hendrik.karlson@sporrong.ee

Müügijuht (Mairi Saar)

Müügijuht
Mairi Saar
GSM: +372 513 0537
mairi.saar@sporrong.ee

Raamatupidaja (Riina Hansen)

Riina Hansen
+372 453 1594
riina.hansen@sporrong.ee

Müügiassistent (Pille Aavik)

Pille Aavik
GSM: +372 534 94350
pille.aavik@sporrong.ee

Sekretär-Administraator (Sirle Merisalu)

Sirle Merisalu
+372 453 1223
sirle.merisalu@sporrong.ee

Töödejuhataja (Urmas Vahter)

Urmas Vahter
+372 453 1523
urmas.vahter@sporrong.ee

Sisseostu- ja Logistikajuht (Raul Silem)

Raul Silem
+372 591 99788
raul.silem@sporrong.ee

Leedu müügiesindaja (Miroslavas Kolenda)

Miroslavas Kolenda
GSM: +370 655 42 301
miroslavas@vsvbc.eu

Läti müügijuht (Dace Garjāne)

Dace Garjāne
+371 291 31501
dace.garjane@sporrong.ee

Disain (Kairo Antsaar)

Kairo Antsaar
+372 453 1524
kairo.antsaar@sporrong.ee