Vormiriietus • Identiteet ja tunnustamine • Brand Sign • Sport

Vormiriietus

Vormiriietus

Oleme juhtiv vomiriietuse aksessuaaride tootja.

Mansetinööbid

Identiteet ja tunnustamine

Tunnustage panust või näidake saavutuste väärtustamist.

Nimesildid

Brand Sign

Tõstab maine ja kvaliteeditunnet ning teie toodete staatust.

Medalid

Sport

Me pakume erinevat liiki auhinnamedaleid ja spordiauhindu.

Kas soovite meist või meie toodetest rohkem teada?

Sporrong Eesti OÜ

Pikk 59, 93815 KURESSAARE
E-R 08:30-16:30
GSM: +372 513 0537 GSM: +372 505 5435
info@sporrong.ee

Dr. Jaan M. Uustalu

Dr. Jaan M. Uustalu
GSM: +372 56612255
jaan.uustalu@sporrong.ee

Juhatuse Liige (Hendrik Karlson)

Hendrik Karlson
+372 505 5435
hendrik.karlson@sporrong.ee

Eesti müügijuht (Mairi Saar)

Mairi Saar
+372 513 0537
mairi.saar@sporrong.ee

Leedu müügiesindaja (Miroslavas Kolenda)

Miroslavas Kolenda
GSM: +370 655 42 301
miroslavas@vsvbc.eu

Läti müügijuht (Dace Garjāne)

Dace Garjāne
+371 291 31501
dace.garjane@sporrong.ee

Müügiassistent (Pille Aavik)

Pille Aavik
GSM: +372 534 94350
pille.aavik@sporrong.ee

Disain (Kairo Antsaar)

Kairo Antsaar
GSM: +372 453 1524
kairo.antsaar@sporrong.ee

Sisseostu- ja Logistikajuht (Raul Silem)

Raul Silem
GSM: +372 591 99788
raul.silem@sporrong.ee

Töödejuhataja (Urmas Vahter)

Urmas Vahter
+372 453 1523
urmas.vahter@sporrong.ee